İlçemiz Kaymakamı  Sn. Mustafa ERGÜN, Ramazan Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

        Kutlama mesajında;
 
        Dostluğun, barışın, birlik ve beraberlik anlayışının en ileri düzeye vardığı bir  Ramazan Bayramına daha ulaşmanın mutluluğu ve sevincini yaşıyoruz. 
 
        Bu özel günlerde kendi mutluluklarımızla birlikte, yapacağımız yardımlarla ve ziyaretlerle çevremizde ki insanlarında yaşamlarına bir nebzede olsa mutluluk katmak bu bayrama ayrı bir anlam katacağı şüphesizdir.
 
      Bu bağlamda, Ramazan Bayramı’nda yakınlarımıza, dostlarımıza, komşularımıza, kimsesiz ve yardıma muhtaç vatandaşlarımıza, şehitlerimizin yakınlarına ve gazilerimize yapacağımız bir ziyaret, vereceğimiz bir güzel mesaj ve göstereceğimiz bir içten sevgi aramızdaki mesafeleri kapatacak ve gönüllerimizi birleştirecektir.
 
     Bütün bu güzelliklerin, huzur ve barış ortamının sürekli olmasını temenni ediyor, bu duygu ve düşüncelerle, İlçemizde görev yapan adli, askeri ve sivil erkânın, tüm kamu personelinin saygıdeğer Kınık halkının bayramlarım en kalbi duygularımla kutluyor, sağlık ve mutluluk dileklerimle sevgi ve saygılarımı sunuyorum.  
 
        Ayrıca;
       Vatandaşlarımızın bu bayramı huzur ve güven içinde geçirmeleri için gerekli olan her türlü tedbir ve önlemler alınmıştır. Bayram süresince görevi başında olan bütün güvenlik, sağlık, zabıta ve itfaiye personeli başta olmak üzere tüm çalışanlara ve İlçemizin asayiş ve huzurunun sağlanmasına katkıda bulunan duyarlı vatandaşlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.
 
 
Mustafa ERGÜN
Kınık Kaymakamı